در روز شهردار از محسن تاجیک تجلیل به عمل آمد

۲۵ اسفند ماه همزمان با سالروز شهادت سردار شهید مهدی باکری شهردار، طی مراسمی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین، مسئولین و پرسنل شهرداری از محسن تاجیک شهردار شمشک دربندسر تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

DSC_0252

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی ، به مناسبت پاسداشت روز شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین و مدیران و کارکنان شهرداری با حضور در دفتر شهردار با محسن تاجیک شهردار شمشک دربندسر دیدار نموده و از زحمات ایشان تقدیر کردند.

بنا بر این گزارش حمزه محمد صالح رییس شورای اسلامی شهر ضمن تبریک روز شهردار، گفت: مسئولان و مردم فهیم و قدرشناس شهر شاهد خدمات ارزشمند شهردار و توسعه پرشتاب شهر می باشند.

وی همچنین افزود: اگر چه در شرایط سخت اقتصادی کشور قرار داشتیم، اما خداونـد را شــاکریم که با درایـت، تدابــیر و اقدامات شجاعانه شهردار خوب و کاردان شهر، شاهد رشد و پیشرفت روزافزون در حوزه های عمرانی، فرهنگی و… در سطح این شهر بوده ایم.

وی کادرسازی با استفاده از جوانان بومی شهر شمشک دربندسر را بسیار مهم ارزیابی کرد و از  تلاش های بی وقفه دکتر تاجیک در این راستا تقدیر نمود.

DSC_0306

 در این مراسم احمد محمد صالح نیز ضمن تبریک به مناسبت روز شهردار گفت: خدمتی که موجبات رضایتمندی و خوشحالی مردم را فراهم آورد ، بی تردید مقبول و مورد قبول و رضایت خداوند نیز خواهد بود.

در ادامه محمد کیا دربندسری با اشاره به یاد و خاطره شهید باکری گفت:  شهدا و جانبازان سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و امیدواریم شرمنده شهدا و خانواده های شهدا در روز قیامت نباشیم و راه آنها را ادامه دهیم.

همچنین حسین رجب بلوکات ضمن تبریک به مناسبت روز شهردار، از اهتمام و تلاش دکتر تاجیک در راستای آبادانی شهر بلاخص آموزش پرسنل شهرداری تقدیر و تشکر نمود و سخنانی را نیز در این رابطه بیان کرد.

DSC_0300

در این جلسه جوادشمشکی نائب رییس شورای اسلامی شهر نیز ضمن تقدیر از خدمات محسن تاجیک گفت: خدمات و توفیقات شهرداران موجب شده تا شهرداری از یک مجموعه خدماتی به یک نهاد فرهنگی اجتماعی تبدیل شود.

محسن تاجیک شهردار شمشک دربندسر نیز ضمن تشکر از حضار گفت: هر فعالیتها و کاری که تا کنون صورت گرفته، تحقق نمی یافت مگر با حمایت و ارائه طرح و برنامه ها و تعامل بسیار سازنده شورای اسلامی شهر با  شهرداری و همچنین تلاش کارکنان شهرداری و همکاری همه جانبه ی مردم شریف شهر شمشک دربندسر.

وی افزود: مشارکت و حمایت شهروندان و تلاش تمامی کارکنان خدوم شهرداری جای تقدیر و تشکر را دارد و هرآنچه حاصل شده است با تلاش این عزیزان بوده است.

تاجیک در ادامه تصریح کرد: نامگذاری این روز به نام شهرداران وظیفه مارا سنگین تر میکند و باید بکوشیم با الگو برداری از شهدایی همچون مهدی باکری در جهت عمران و آبادانی میهن اسلامی از هیچ تلاشی فرو گذار نباشیم.

DSC_0304

در پایان هم از طرف اعضای شورا و هم از طرف پرسنل شهرداری هدایایی به رسم یادبود تقدیم شهردار شد.

شایان ذکر است: معاون خدمات شهری و برخی از مسئولین شهری نیز در این مراسم سخنانی را بیان کردند و از خدمات شایسته دکتر تاجیک تقدیر و تشکر نمودند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *