جزئیات اجرای پروژه ساختمان شهرداری شمشک دربندسر از زبان شهردار/ پروژه ساختمان شهرداری شمشک دربندسر مهم ترین پروژه عمرانی شهر است

شهردار شمشک دربندسر با اشاره به پیشرفت پروژه احداث ساختمان شهرداری شمشک دربندسر گفت: چندین اکیپ مجرب از سوی پیمانکار شهرداری پیگیر اجرای این پروژه هستند و تمام تلاش بر این است تا این پروژه با سرعت مناسب و دقت لازم در موعد مقرر افتتاح و به بهره برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شمشک دربندسر، حسن بابائی با اشاره به عملیات اجرایی پروژه ساختمان شهرداری شمشک دربندسر اظهار داشت: چندین اکیپ مجرب از سوی پیمانکار شهرداری پیگیر اجرای این پروژه هستند و تمام تلاش بر این است تا این پروژه با سرعت مناسب و دقت لازم در موعد مقرر افتتاح و به بهره برداری برسد.
وی بیان کرد: پروژه ساختمان شهرداری یکی از مهم ترین پروژه های شهر است که تمهیدات لازم از سوی مدیریت شهری اندیشیده شده تا در فصول مختلف سال و تحت تاثیر شرایط جوی متفاوت با استفاده از تجهیزات و امکانات مناسب فعالیت پروژه ادامه یافته و هم اکنون نیز با بهره گیری از اکیپ های متخصص و مجرب با سرعت مناسب در حال انجام است.
شهردار شمشک دربندسر سپس با اشاره به مراحل پیشرفت کار افزود: کناف سقف، سفید کاری، ماستیک کاری کامل بر روی کناف سقف، نصب دریچه ها، برش کاری چراغ های سقف و سیم کشی چراغ های سقفی به پایان رسیده است.
بابائی ادامه داد: علاوه بر این نقاشی سقف، اندازه گیری دیوارپوش ها و فلاشینگ ها نیز به سرعت و با دقت کامل در حال انجام است و امید است پس از اتمام کناف سقف آمفی تئاتر، برش چراغ های سقف پس از محاسبات دقیق و مهندسی انجام شود.

وی تصریح کرد: با وجود وسعت زیاد و سطح ارتفاع و کمبود مواد اولیه در بازار با تلاش شبانه روزی مخزن سبتیک به صورت کامل و صحیح از داخل عایق و لوله های فاضلاب به آن متصل و به بهره برداری رسیده است و همچنین دیگ ها و مشعل های موتورخانه چیلر نیز خریداری و نصب شده است.

شهردار شمشک دربندسر با بیان اینکه منبع های آبرسانی و آتشنشانی با حدود ۱۰ هزار لیتر ذخیره آب در حال ساخت است گفت: لوله گذاری داخل سبد فنداسیون توسط گروه تأسیسات جهت جمع آوری آب های سطحی در آینده در حال انجام است و با کشیدن خط‌های انتظار داخل سبد فنداسیون با لوله های پلی اتیلن ۱۰ بار فشار قوی جهت کابل های اصلی برق، تلفن و فیبر نوری ساختمان نیز انجام می شود.

بابائی در پایان خاطرنشان کرد: لوله کشی پس از پمپ و‌ شروع بتن ریزی نیمی از فنداسیون دیوار برش نمای شمالی، آغاز سنگ نمای شمای با سنگ مالون طبقه اول تا زیر سمنبوردها نیز با سرعت در حال انجام است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *