آخرین روند اجرای پروژه ساختمان شهرداری از زبان مسئول واحد عمران

مسئول واحد عمران شهرداری گفت: تاکنون بیش از ۹۰ میلیارد ریال برای پروژه احداث ساختمان شهرداری در دو فاز هزینه شده است که بخشی از آن به دلیل نوسانات قیمت مصالح در بازار بوده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری و شورای شهر شمشک دربندسر، حبیب ساوه دوررودی طی گفتگویی در شهریور ماه سال جاری با اشاره به احداث ساختمان اداری در حال ساخت شهرداری اظهار داشت: این پروژه در زیربنایی به مساحت ۳ هزار و ۸۰۰ مترمربع در ۴ طبقه در حال احداث است.

وی بیان کرد: مراحل اولیه پروژه طبق زمانبندی صورت گرفته طی شد اما فصل سرما و موقعیت جغرافیایی شهر، قدری ادامه کار را با مشکل روبه‌رو کرد اما در حال حاضر پروژه با روندی مناسب در حال پیش‌روی است و امید است به زودی شاهد افتتاح این پروژه باشیم.

وی افزود: در دو فاز اولیه پروژه احداث این ساختمان تاکنون بیش از ۹۰ میلیارد ریال هزینه شده است و برای فاز سوم نیز ۷۰ میلیارد ریال نیاز دارد که اقدامات آن انجام شده است.

ساوه دورودی همچنین خاطرنشان کرد: علی‌رغم همه مشکلات و موانع پیش‌رو نه تنها عملیات احداث پروژه شهرداری شمشک دربندسر دچار وقفه نشد بلکه تلاش شد با قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهیم.

Mehdi Bana

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خدمت بی‌منّت راهکار تقویت پیوند مسئولان با مردم است

د مهر ۲۹ , ۱۳۹۸
شهردار شمشک دربندسر با تأکید بر اینکه خدمت بی‌منّت راهکار تقویت پیوند مسئولان با مردم است گفت: دولتمردان فارغ از مسائل سیاسی و جناحی برای خدمت به مردم و در راستای عزّت و اقتدار ایران اسلامی تلاش می‌کنند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی […]