سومین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شهرداری های شهرهای استان تهران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر، سومین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شهرداری های شهرهای استان تهران با حضور دکتر امین بابایی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران و به میزبانی شهرداری لواسان برگزارشد.
در این نشست مدیران روابط عمومی شهرداری های لواسان – شمشک دربندسر – اوشان فشم میگون ضمن ارائه عملکرد یک ساله مجموعه تحت مدیریت خود به مسائل و مشکلات و همچنین نقطه نظرات در این حوزه پرداختند.

در این نشست دکتر امین بابایی، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران ضمن ایراد سخنانی گفت: به دنبال تخصص گرایی و حرفه ای گری در روابط عمومی ها هستیم و امیدواریم با استفاده از این نشست های هم اندیشی و در لوای انسجام و وحدت رویه سازمانی بتوانیم مدار کار و تخصص را با ماهیت عملگرایی روابط عمومی ها به شکل واقعی پیش ببریم. سطح فعالیت مدیریتی در سطوح مدیریت شهری بسیار گسترده است و سرشاخه های متفاوتی دارد. مسئولین روابط عمومی ها در شهرداری ها باید به دنبال تقویت بخش روابط عمومی باشند.
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران تاکید کرد: روابط عمومی فقط خبر نیست، سطح گستردگی فعالیت آن بر اساس شاخص مسئولیت اجتماعی بسیار گسترده و عمیق است. در حال حاضر روابط عمومی ها به عنوان سربازان پیش قراول در حوزه جنگ نرم و اطلاع رسانی با شاخصه های نوین اطلاع رسانی محسوب می شوند.
در این نشست کارگاه آموزشی و توجیحی توسط خانم محمدی، پیرامون وظایف و حیطه کاری روابط عمومی ها مطرح و توضیحاتی در این خصوص به مدیران حاضر ارائه شد.

Mehdi Bana

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مسئول تربیت بدنی شهرداری شمشک دربندسر: توسعه ورزش‌های زمستانی گامی مهم در راستای توسعه شمشک دربندسر خواهد بود

ش آذر ۹ , ۱۳۹۸
مسئول تربیت بدنی شهرداری شمشک دربندسر گفت: توسعه و ارتقاء ورزش‌های زمستانی گامی مهم در مسیر اقتصاد پایدار و توسعه و تحول شهر شمشک دربندسر خواهد بود. به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری شمشک دربندسر، سید مصطفی میرهاشمی مسئول تربیت بدنی شهرداری شمشک دربندسر با اشاره به قرار […]