پیام تبریک شهردار و اعضای شورای شهر به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی

به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی دکتر مهدی ساوه شمشکی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پیام تبریک به شرح زیر صادرکردند:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال رسول اله(ص): نِعْمَتَانِ‏ مَجْهُولَتَانِ،‏ الْأَمْنُ وَ الْعَافِیَه

پیامبرگرامی اسلام (صلّی‌الله‌علیه‌وآله) فرمودند: دو نعمت است که ناشناخته است: امنیت و تندرستی.

نیروی انتظامی، نهادی مقدس و انقلابی، برآمده از مردم و در خدمت مردم و یکی از مظاهر اقتدار نظام اسلامی است که نقشی بی بدیل را در تامین امنیت عمومی و برقراری آسایش و آرامش مردم بر عهده دارد. تکیه بر اصول اخلاقی و رفتار توام با صلابت و رافت، مشخصه اصلی رفتار سازمانی این نهاد مقدس است که ضمن جلب اعتماد مردمی، مشارکت عمومی و همگانی در تامین نظم و امنیت را موجب شده است و سطح مطلوب نظم و امنیت اجتماعی امروز ما، در پرتو میدان داری و تلاش خالصانه و شبانه روزی سبزپوشان عزیز فراجا تحقق پیدا کرده است.

نیروی انتظامی به عنوان نهادی مردمی و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی بوده که نقش برجسته ای در تامین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی داشته اند.

مشارکت نیروی انتظامی در مقابله با تهدیدات و فتنه های مختلف به سر کردگی عیادی استکبار جهانی از یک سو و برخورد قاطعانه با مفسدان، تهدیدگران سلامت اخلاقی جامعه و برهم‌زنندگان آرامش عمومی از سوی دیگر ارتقای امنیت و افزایش احساس امنیت در کشور را به دنبال داشته است.

بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز فراجا، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به جان بر کفان این نهاد مقدس بالاخص فرماندهان و پرسنل خدوم فرماندهی انتظامی کلانتری ۱۶۲ فشم و پلیس راهور لواسانات و رودبارقصران، تبریک و تهنیت گفته و از خدمات بی دریغ و بی وقفه و جانفشانی های فرماندهان، کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی کمال تشکر و قدردانی را داریم.

از خداوند متعال میخواهیم مجاهدان عرصه نظم و امنیت در جامعه و سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، در سایه سار عنایات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تداوم خدمت رسانی به مردم ولایتمدار و صیانت از اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران در کنار دیگر قوای مقتدر مسلح همواره موید و منصور باشند.

Mehdi Bana

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 7 =

پست بعدی

مراسم تجلیل و تقدیر از هیئات تعزیه شرکت کننده در اولین سوگواره تعزیه رودبارقصران برگزار شد

چ مهر ۱۳ , ۱۴۰۱