مراسم تجلیل و تقدیر از هیئات تعزیه شرکت کننده در اولین سوگواره تعزیه رودبارقصران برگزار شد

مراسم تجلیل و تقدیر از هیئات تعزیه شرکت کننده در اولین سوگواره تعزیه رودبارقصران در شهر شمشک دربندسر، در دفتر شهردار شمشک دربندسر برگزار شد.
در این مراسم که شهردار، مسئولان واحدهای فرهنگی و روابط عمومی شهرداری و نمایندگان هیئات تعزیه خوانی مشارکت کننده در سوگواره تعزیه حضور داشتند، دکتر مهدی ساوه شمشکی شهردار شمشک دربندسر ضمن تبریک سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) و تقدیر و تشکر از حضور فعال و اجرای تعزیه طبق برنامه ریزی صورت گرفته، افزود: با مدد اهل بیت علیهم السلام استقبالی بی نظیر از این سوگواره شد و بار دیگر اثبات گردید کار تمیز فرهنگی در هر شرایط و هر زمان مورد توجه مردم قرار خواهد گرفت.
وی با تاکید بر استمرار این سوگواره در سالهای آتی ابراز امیدواری کرد در سال آینده و با دعوت از هیئات تعزیه خوانی دیگر شهرستانهای استان تهران، اولین سوگواره تعزیه استان همزمان با دومین سوگواره تعزیه رودبارقصران برگزار گردد.
در پایان این مراسم از هیئات مشارکت کننده در این سوگواره تقدیر شد.

Mehdi Bana

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گزارش روزانه شهردار شمشک دربندسر

پ مهر ۱۴ , ۱۴۰۱
  📆 پنج شنبه چهاردهم مهر ماه ۱۴۰۱ ۱- تجلیل از نمایندگان هیئات تعزیه خوانان رودبارقصران توسط دکتر مهدی ساوه شمشکی شهردار در ساختمان شهرداری با حضور مسوولین واحدهای فرهنگی و روابط عمومی ۲- جلسه شهردار با معاون شهرسازی و مسوول واحد شهرسازی و مسوول درآمد درخصوص عوارض یکی از […]