آغاز به کار سرویس حمل و نقل درون شهری

به اطلاع می رساند سرویس حمل و نقل درون شهری شهرداری شمشک دربندسر از روز شنبه ۱۰ دی ماه ۱۴۰۱ در دو خط خط ۱: “جیرود-دورود-شمشک-دربندسر-دورود-جیرود”  و   خط ۲:”جیرود-دورود-دربندسر-شمشک-دورود-جیرود” و در ۱۷ ایستگاه راه اندازی می شود.

ساعات حرکت مینی بوسها از جیرود به ترتیب در خط اول (شمشک) ۷:۳۰ – ۸:۳۰ – ۹:۳۰ -۱۳ و ۱۴:۳۰ و در خط دوم (دربندسر) ۷:۳۰- ۸:۳۰- ۹:۳۰- ۱۳ و ۱۴ میباشد.

لازم به ذکر است به منظور استفاده اسکی بازان و ورزشکاران از این سرویس، حرکت بعدازظهر مینی بوسهای شمشک از جیرود-دورود-شمشک- دربندسر- پیست اسکی دربندسر و بالعکس میباشد.

توضیح اینکه این طرح به صورت آزمایشی در حال اجرا میباشد و احتمال ایجاد تغییرات وجود دارد لذا از شهروندان محترم تقاضا میشود نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ابزارهای ارتباطی با واحد روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری در میان بگذارند.

Mehdi Bana

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مراسم اقامه عزای شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شد

پ دی ۸ , ۱۴۰۱
شب گذشته مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور اقشار مختلف مردم و با ذکر مصیبت ذاکر اهل بیت اهل بیت علیهما السلام حاج مرتضی طاهری در مسجد امام حسین علیه السلام فشم برگزار شد. این مراسم پس از نماز مغرب و عشا با مداحی حاج مرتضی طاهری […]