مراسم تکریم و معارفه رییس حوزه قضایی بخش لواسانات

مراسم تکریم و معارفه ریس حوزه قضایی بخش لواسانات با حضور رئیس کل دادگستری استان تهران، فرماندار شمیرانات و مسوولین شهرستان و بخش لواسانات و رودبارقصران و شهردار و نایب رییس شورای اسلامی شهر شمشک دربندسر در سالن اجتماعات مجتمع قضایی لواسانات برگزار شد.

img_4472

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر، در این مراسم غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) ضمن ایراد سخنانی افزود: کارگزار و مسئول چه در دستگاه قضایی و چه در دستگاه اجرایی و هرکجا که مسئولیت دارد، باید به دنبال تحقق عدالت باشد و تصمیم قضایی باید قانع کننده و برای اهل انصاف اقناعی باشد.

img_4426

اسماعیلی با اشاره به اینکه در همه حوزه های قضایی و همه مسائل مجرمانه و اختلافات عمومی نیازمند امر پیشگیری هستیم، تاکید کرد:باید اولویت اول همه دستگاهها از جمله دستگاه قضایی، پیشگیری از وقوع جرم، تخلفات، منابع طبیعی و زیست محیطی باشد.

img_4473

در ادامه خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات نیز پیرامون شخصیت و خدمات شایسته عزیزی مسوول سابق حوزه قضایی لواسانات با ذکر خاطراتی از دوران تصدی ایشان به ایراد سخن پرداختند.

img_4418

دراین مراسم رئیس کل دادگستری استان تهران ضمن تقدیر از تلاشهای هفت ساله عزیزی رئیس قدیم حوزه قضایی لواسانات، شریعتی را به عنوان رئیس جدید این حوزه قضایی معرفی کرد.

Mehdi Bana

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

احداث المان شهری در میدان لارسی شهر

پ مهر ۱۵ , ۱۳۹۵
یک المان شهری به منظور گرامی داشت یاد و خاطر کشته شدگان حادثه معدن زغال سنگ شمشک در میدان لارسی احداث شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر، به همت شهرداری در میدان لارسی شهر یک المان شهری احداث شد که نماد و […]