بارش ناگهانی برف سنگین و ریزش ۱۷ بهمن در شهر

در پی بارش ناگهانی برف زمستانی روز گذشته در ۱۷ نقطه از سطح شهر بهمن ریزش کرد و تمامی جاده ها بسته و تردد به طور کلی غیر ممکن شد.

_dsc8187

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر، روز گذشته با کاهش شدید دما و ورود موج سرما بارش سنگین برف باعث ریزش ۱۷ بهمن در سطح شهر و مسدود شدن جاده ها و راه ارتباطی میگون به شمشک دربندسر شد، که بلافاصله با تلاش فراوان نیروهای خدمات شهری (عوامل ستاد برف روبی شهرداری شمشک دربندسر) تمامی مسیرهای اصلی در محدود شهر برف روبی و پاکسازی شد.

_dsc8098

بر اساس این گزارش ریزش بهمن در خارج از محدوده این شهر باعث مسدود شدن راه ارتباطی میگون به شهر شد، به همین منظور شهرداری شمشک دربندسر با همکاری شهرداری اوشان فشم میگون در راستای معین بودن با شهرداری های همجوار و خدمت بهینه به مردم منطقه اقدام به بازگشایی راه نمودند و راه بسته شده پس از سه ساعت تلاش عوامل خدمات شهری بازگشایی شد.

_dsc8130

گفتنی است: رانندگان گرامی توجه داشته باشند ضمن رعایت احتیاط در چنین شرایطی از زنجیر چرخ استفاده نمایند.

_dsc8092

_dsc8088

 

Mehdi Bana

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تضییع زمان در احداث پارکینگ طبقاتی پیست اسکی دربندسر و مشکلات پیش روی

پ دی ۹ , ۱۳۹۵
مهمترین دغدغه گردشگران و اسکی بازان در پیست اسکی دربندسر معضل پارکینگ است، احداث پارکینگ طبقاتی مناسب در مجاورت پیست اسکی دربندسر از مواردی است که شهرداری بسیار به آن تاکید داشته و دارد و این مهم را سه سال پیگیری نموده است، چرا که با تامین پارکینگ مناسب بخشی […]